ADAC test zimných pneumatík 2015/2016

  • Autor: OPONEO.SK

Nemecký automobilový klub ADAC každú sezónu organizuje testy pneumatík. Testované sú modely najznámejších producentov v najpopulárnejších rozmeroch. Ktoré pneumatiky boli uznané ako najlepšie v tejto sezóne?

V septembri sa tu objavia testy zimných pneumatík ADAC na sezónu 2015/ 2016.

Teraz si prečítajte zhrnutie aktuálnych testov:

test-zimných-pneu.jpg

Testy zimných pneumatík ADAC sa realizuje v typických podmienkach pre toto ročné obdobie.

 

Nielen testy ADAC

Testy pneumatík ADAC sú veľkou pomocou pri výbere zimných pneumatík. Avšak nie je to jediný zdroj informácii o pneumatikách. Testy pneumatík organizujú tiež iné organizácie a mnoho motoristických časopisov. Rebríček najväčších testov nájdete v našom článku:

Mnoho vodičov sa riadi okrem testov aj hodnoteniami vodičov. Na Oponeo.sk nájdete hodnotenia týkajúce sa skoro každéhu modelu pneumatiky (teraz ich máme viac než 100 tisíc). Pre lepšiu orientáciu v týchto hodnotenia sme pre Vás pripravili sériu článkov "Testy používateľov". V každej sezóne predstavujeme najlepšie modely v najpopulárnejších rozmeroch, napr:

 

Ak neviete aké zimné pneumatiky vybrať je dobré skontaktovať sa s odborníkom. Zavolajte na číslo 233 006 906 a odborníci z Oponeo.sk Vám rýchlo poradia ohľadom najlepšieho modelu.

ADAC 2x v roku testuje pneumatiky v najpopulárnejších rozmeroch.

 

 Aktivita organizácie ADAC

Testy pneumatík ADAC sú špecifické a výsledky sú považované za prestížne a dôveryhodné. Organizácia ADAC spája okolo 17 miliónov vodičov (tiež motocyklistov). Robí to z nej druhý najväčší automobilový klub na svete po americkom AAA. ADAC vznikol v roku 1903, čo znamená, že pracuje už viac než 100 rokov. Medzi hlavné úlohy organizácie ADAC patrí kontrola a  propagácia cestnej dopravy, motorové športy, turistika, ochrana a vzdelávanie všetkých účastníkov cestnej premávky.

ADAC sa zaoberá vydávaním motoristických časopisov, máp, atlasov, riadi sieť cestnej pomocy, okrem pneumatík testuje aj vozidlá, detské sedačky, kontroluje bezpečie tunelov a ponúka cestné poistenia. ADAC tiež organizuje školenia ohľadom cestnej bezpečnosti. Aktivita spoločnosti ADAC sa teší veľkou autoritou medzi vodičmi na celom svete.

Páči sa Vám článok?
Dajte nám plus

Ďakujeme
Pridať komentár
(Upozornenie: Komentáre na fóre sú moderované)